Lyžařský vlek a snowtubing Na Menšině

Borovnice u staré paky 

 
   
Ve vzdálenosti 20 m od objektu je vlastní lyžařský vlek se SNOWTUBING dráhou cca 300 m dlouhý, vhodný pro začínající, mírně pokročilé, malé i velké lyžaře.

Snowtubing - je jízda na speciální nafukovací duši sněhovým tobogánem.

Je zde možnost využít skijöring za sněžným skůtrem (lyžař nebo snowboardista je tažený za skůtrem na laně). Můžete využít též projížďky po okolí Borovnice na sněžném skůtru s řidičem.
 

                                                     Mimo provoz - nedostatek sněhu.                                        

 

 

Lyžařský vlek je opatřen frekvenčním měničem (plynulou regulací rychlosti), kde je možnost úplného zpomalení otáček a děti se tím pak rychle naučí jízdě na vleku.


Na snowtubingu můžete klidně strávit celé odpoledne, protože cena je víc než příznivá. Za jednu 1 jízdu zaplatíte 20 Kč, za 5 jízd 80 Kč a permanentka na 10 jízd Vás vyjde na 130 Kč.

Dolní stanice je opatřena naváděcím zařízením k bezpečnému připojení snowtubingu. Na kopec Vás vyveze lyžařský vlek s nízkým vedením lana o přepravní kapacitě 450 os./hod. Dostanete se na začátek sněhového koryta, kterým se pustíte dolů. Dráha je tvořena několika klopenými zatáčkami, které Vás bezpečně dopraví k dolní stanici vleku. Parkování pro milovníky zimních sportů je zdarma na vyhrazeném parkovišti u penzionu Menšina.

 

Ceník - lyžařský vlek Borovnice

  Dopoledne Odpoledne Celý den
Děti do 14 let 40,- Kč 40,- Kč 70,- Kč
Dospělí 70,- Kč 70,- Kč 120,- Kč

 

 

Ceník - snowtubing Borovnice

1 jízda 20,- Kč
5 jízd 80,- Kč
10 jízd 130,- Kč

 

Fotogalerie: Lyžařský vlek a snowtubing

Kontakt

Ekofarma penzion Menšina Borovnice 201
Borovnice u Staré Paky
544 77
721 136 158
Partneři : www.goodly.cz
www.uklidovaceta.cz
penzionmensina@centrum.cz